L3: Bezoek aan het verkeerspark te Kessel-Lo

Op dinsdag 27 januari trokken we met het derde leerjaar richting het verkeerspark te Kessel-Lo. De weergoden waren ons alleszins al heel goed gezind! Om onze leerlingen meer bewust te maken van duurzame mobiliteit, kozen we voor de lijnbus als vervoersmiddel. Dit bleek voor heel wat leerlingen een nieuwe en fijne ervaring te zijn. De buschauffeur zorgde alvast voor een leuke sfeer! Eens aangekomen in Kessel-Lo stond er ons nog een korte wandeling te wachten naar het Provinciaal domein. Daar werden we met open armen ontvangen door de agenten van dienst. Zij gaven ons eerst een theorieles over de fiets en de verschillende soorten verkeersborden. Goed luisteren was de boodschap! Eens we dit onder de knie hadden, trokken we naar buiten om de theorie toe te passen in de praktijk. Met fietsen waagden we ons op het grote verkeerspark vol met verkeersborden en moeilijke verkeerssituaties. Opletten was de boodschap, want als de agenten ons op een fout konden betrappen, moesten we een boete betalen! Gelukkig hebben ze niet veel boetes moeten uitdelen, OEF! Weer een stap dichter naar een veilige schoolomgeving!

Voor foto’s klik hier

 


×