Aanspreekpunten ouders

Algemeen email-adres: ouderraad.sintjorisschool@telenet.be

Aarzel niet om een van de leden van onze oudervereniging aan te spreken ivm een vraag, opmerking of suggestie. Onderstaande lijst is per klas om het je makkelijk te maken een aanspreekpunt te vinden. Maar je kiest natuurlijk zelf wie je aanspreekt! (zie ook ledenoverzicht)

KK0 (Instapklas)


Wie wil eventueel optreden als aanspreekpunt voor ouders van deze klas? Je hoeft daarom geen permanent lid te worden van de ouderraad! Geef een seintje

KK1


Anneke Heylen, mama van Alexander, anneke_heylen@yahoo.com

Karen Brondsema, mama van Jayden, karen_brondsema@hotmail.com

Evelyne Pignato, mama van Elena, evelyne_pignato@skynet.be

KK2


Wie wil eventueel optreden als aanspreekpunt voor ouders van deze klas? Je hoeft daarom geen permanent lid te worden van de ouderraad! Geef een seintje

KK3


Caroline Clits, mama van Chloé, caroline.clits@gmail.com

Christophe Eraly, papa van Paulien, christophe.eraly@outlook.com

Wouter Schotsmans, papa van Louis, wouter.schotsmans@gmail.com

LJ1


Christophe Eraly, papa van Louise, christophe.eraly@outlook.com

Shaw Shaweys, papa van Elena, shaw@pandora.be

LJ2


Sophie Baras, mama van Tito, sophkeb@hotmail.com

Cindy Harnisfeger, mama van Arno, cindyharnisfeger@gmail.com

Leen Jacobs, mama van Sepp, leen_jac@hotmail.com

Wouter Schotsmans, papa van Ella, wouter.schotsmans@gmail.com

Wendy Vandervelpen, mama van Larz, vandervelpen.wendy@gmail.com

LJ3


Caroline Clits, mama van Noa, caroline.clits@gmail.com

Anneke Heylen, mama van Heleen, anneke_heylen@yahoo.com

Leen Jacobs, mama van Fien, leen_jac@hotmail.com

Rudy Kottas, papa van William, rudy.kottas@gmail.com

Saskia Laenens, mama van Fausto, saskia.laenens@gmail.com

LJ4


Sophie Baras, mama van Tejo, sophkeb@hotmail.com

Tim Deprez, papa van Mathias, tim@herba.be

Inge Swinnen, mama van Thomas, swinnen.inge@telenet.be

LJ5


Cindy Harnisfeger, mama van Laïs, cindyharnisfeger@gmail.com

Anneke Heylen, mama van Charlotte, anneke_heylen@yahoo.com

Saskia Laenens, mama van Farah, saskia.laenens@gmail.com

LJ6


Jan Schoovaerts, papa van Kasper, jan.schoovaerts@telenet.be

Shaw Shaweys, papa van Jill, shaw@pandora.be

 

 


×